Služby pro účinný internetový marketing

Analýzy, tvorba webů a e-shopů, SEO optimalizace, PPC kampaně, copywriting, vyhodnocení

Co je to účinný internetový marketing?

Internetový marketing nebo někdy také on-line marketing je soubor činností směřujících k úspěšnému prodeji výrobků a služeb, prezentaci firem, nebo sdělování informací. Jeho cílem je uspokojování běžných lidských potřeb v prostředí internetu. V základní podobě zahrnuje vytváření a provoz webových stránek i e-shopů a jejich propagaci prostřednictvím internetové reklamy. V rozšířené podobě zahrnuje i další nástroje pro marketingovou komunikaci jako například direct marketing, věrnostní programy, soutěže a mnoho dalších.

Výhody internetového marketingu

  • Přesné plánování, zacílení a vyhodnocení.
  • Stále se rozšiřující skupina uživatelů internetu.
  • Nízké náklady ve srovnání s ostatními druhy médií.
  • Interaktivita a široké zobrazovací možnosti - grafika, video, zvuk a text.

Díky těmto výhodám můžete své výrobky a služby prezentovat mnoha způsoby a s vysokou obchodní účinností! Možnostem propagace v prostředí internetu dnes nemůže konkurovat žádné jiné médium!

Jaké služby Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme ucelené portfolio služeb pro účinnou prezentaci na internetu. Zajistíme pro Vás komplexní prezentaci od návrhu a realizace webu nebo e-shopu po jeho následnou propagaci se zajištěním návštěvnosti. Podle individuálních potřeb provádíme i dílčí služby a práce samostatně.

Webdesign – tvorba www stránek

Získejte nové zákazníky a zkvalitněte prezentaci Vašich výrobků a služeb. Nabízíme komplexní realizaci nebo redesign webových stránek od vstupní analýzy, grafického návrhu a naprogramování systému až po následnou propagaci a technickou podporu.

Více informací

SEO optimalizace

Zvyšte návštěvnost svých webových stránek pomocí kvalitně provedené SEO optimalizace. Dobře zacílená optimalizace přivádí na Vaše webové stránky nové potenciální zákazníky. Provádíme výkonnostní SEO optimalizaci pro vyhledávače s garancí výsledků.

Více informací

Internetový obchod – e-shop

Využijte efektivně možnost prodeje na internetu, zvyšte svůj obrat i zisk. Vytvoříme Vám e-shop, kde se bude příjemně nakupovat Vašim zákazníkům. Pohodlná administrace s využitím spousty šikovných nástrojů umožňuje jednoduchou a přitom komfortní správu zboží i objednávek.

Více informací

PPC reklama

Vyzkoušejte tento velmi efektivní marketingový nástroj. PPC kampaně Vám zajistí nové přesně zacílené zákazníky, platíte pouze za skutečné návštěvníky. Navrhujeme a spravujeme PPC kampaně s podrobným vyhodnocením přesně zacílené na konkrétní potřeby klienta.

Více informací

Allowed file extensions jpg jpeg gif png pdf zip rar and max file size 8 MB
Zobrazit více příloh

Ecovital international, s.r.o.

Eva Čamrová
S růstem našeho e-shopu se zvedaly požadavky na programátorskou i jinou odbornou IT práci, a proto jsme začali hledat firmu, která by veškeré naše požadavky byla schopná realizovat. Na internetu jsme ...Více
 

Exposale a.s.

Ing. Petr škarka - obchodní ředitel
Společnost BEST FOR NET s.r.o. je pro mne zárukou dlouhodobého rozvoje naší společnosti v oblasti internetu. Pro velmi dobrou komunikaci, kreativitu a spolehlivost ji mohu bez obav doporučit.
 

Green lions a.s.

Mgr. Jakub Zadák - obchodní ředitel
Na spolupráci oceňuji především rychlou komunikaci, korektní jednání a individuální přístup při řešení našich požadavků. Za období dlouholeté spolupráce se kvalita a obchodní účinnost naší webové prez...Více
 

Doppler CZ spol., s r.o.

Jiří Fuka - jednatel
Společnost BEST FOR NET s.r.o. jsme si vybrali při výběrovém řízení v loňském roce jako realizátora našeho nového prezentačního webu a prodejního e-shopu. Základními požadavky na realizaci bylo přesné...Více